воркшоп

PLAN YOUR LIFE

 як планувати, діяти і бути ефективною в умовах невизначеності

17 грудня 

11.00 – 15.00 

У кожного з нас на початку 2022 були надії, мрії та прагнення. Війна внесла свої корективи. Цей рік для когось був роком важливих трансформацій, проривів, результатів, а для когось – роком розчарувань, страхів та змін, які викликали відчуття розгублення, незадоволення і невпевненість. Немає сенсу чинити опір тому, що відбувається в зовнішньому світі. Є сенс навчитися бути ефективними в умовах повної невизначеності. Хибно думати, що планування в такі часи не має сенсу.

Важливо знати, чого ти хочеш,

бо якщо ми не плануємо своє життя, знайдуться ті, хто зробить це за нас. Перед нами зараз стоять задачі:

 • Прийняти нову реальність
 • Адаптуватися до нової реальності
 • Почати діяти в новій реальності

Розмиті цілі дають розмиті результати, пам’ятаєте?

Запрошую вас на воркшоп PLAN YOUR LIFE, щоб подумати про те, де ви є зараз, де прагнете бути. А також в умовах повної невизначеності почати робити маленькі чи великі кроки, які допоможуть вам бути задоволеними собою і своїм життям.

workshop

Ми будемо говорити про те, де ви є зараз і де хочете бути. Під час воркшопу ви зможете визначити, що для вас дійсно важливо в роботі та особистому житті, і створити надихаючий план особистого і професійного розвитку.

Ви зможете:

 • Зробити аналіз 2022, всіх його викликів, уроків і головних інсайтів.
 • Визначити, чого ви насправді бажаєте, бо вирішити, це питання – це вже перший крок у досягненні будь-якої цілі.
 • Вирішити, як йти до мети, як зберігати силу і спокій всередині в часи повної невизначеності, страхів і тривог.
 • Кожна учасниця отримає робочий зошит, а також практичні техніки та інструменти, які допоможуть бути задоволеною собою і своїми результатами 7/12/365.

Вам варто прийти на воркшоп, якщо:

 • Ви незадоволені своїми результатами та відчуваєте, що не реалізуєте свій внутрішній потенціал
 • Ви хочете зрозуміти хто ви, про що ви та куди прямуєте
 • Вам треба поштовх почати діяти
 • Вам треба підтримка однодумців, щоб перестати прокрастинувати
 • Вам треба натхнення, щоб повернутися до себе, до своїх цілей і до системності

Тренер: Ольга Рябушенко. Має більше 8 років практичного досвіду роботи з індивідуальними і корпоративними клієнтами в напрямку особистісного розвитку, управління особистою ефективністю, EQ і самооцінкою. 

Коли: 17 грудня з 11.00 до 15.00 (за київським часом)

Формат: онлайн, 80% практики, 20% теорії 

Вартість:

Early bird 1200 грн

з 12 грудня 1500 грн

Організатор: Zadovolena

olga-riabushenko

Відгуки учасниць

Олександра, Product designer

Це дуже дивно, але більшість планів, які я спланувала на минулому воркшопі, реалізувалися навіть попри війну.

Війна вплинула на всіх нас дуже сильно, але на мою думку планування у період невизначеності надає опору і підтримку у нестабільний час.

На жаль мій блокнот з минулого року залишився вдома, а я далеко, дуже хотілося б зараз перечитати та згадати усе, що я там старанно записувала.

Але я пам’ятаю основне і найголовніше, найважливіші цілі, які були моїм маяком, більш того, вони реалізувалися буквально за декілька місяців, а не за рік.

Я йшла до своїх цілей задовго до війни, нічого не відбувається магічним чином, якщо людина нічого не робить. Ми покроково самі наближаємо себе до реалізації того, що хочемо, це маленькі дії кожен день чи кожен тиждень. І минулий воркшоп допоміг мені зібрати усе необхідне у своїй голові, розкласти по полицях і виділити важливе.

Через деякий час після шоку та рефлексії на тему війни стало зрозуміліше, що насправді важливо, а що можна відкласти. Пріоритети склалися самі собою і це неймовірний урок, який надало мені життя. Я вважаю, що практика планування це надважливий та цінна навичка, який в нас є шанс розвити та підтримати на цьому вокршопі. І це може давати нам опору та підтримувати у будь-які часи.

Алла, психолог

Минулого року у грудні я побувала на Plan Your Life без особливих очікувань, бо зазвичай плани, які пишу, не вдається втілити або вони втілювалися не тим шляхом, яким я розраховувала. Тому захотілося більше систематизувати саме минулий рік і проаналізувати його разом з Ольгою, бо на мастермайндах у нас була суперпродуктивна робота та купа усвідомлень. Велику роль відіграє, що все це відбувається у колі однодумців, які також тебе заряджають на рефлексію та зміни .

Особисто для мене дуже практичним був робочий зошит воркшопу. Я досі в нього заглядаю і розумію, що більшість цілей виконала, а решта відпала через їх неактуальність для мого життя в сучасних реаліях. Дуже дякую за минулий воркшоп і ввечері зареєструюся на новий 💛

Олена, підприємиця, інфобізнес

Воркшоп допоміг мені визначити головні фокуси і вже в січні мої цілі були прописані. Коли прийшла війна, спочатку було відчуття розгубленості та навіть трохи зневіри, ніби все йде шкереберть.

Та точно знаю, що вирішити можна все і що чим важче, тим чомусь цінному мене життя вчить.

Як би це не звучало, але через війну я згадала про свої головні мрії і почала їх здійснювати, бо ж коли, якщо не зараз?

Я стала підприємицею і взяла повну відповідальність за свою справу. Почала ставитися до всього, що роблю, як до роботи в корпоративній сфері, покращила свою самодисципліну і системність.

Це лише початок. Далі буде. Обов’язково прийду на воркшоп цього року!

Ніна, IT сфера

Почну з того, що не пам’ятаю, щоб щось не сподобалось)  Пішла я з воркшопу в стані умиротворення і з почуттям, що час було витрачено недаремно. Сподобалося, як ти зустрічалася, наскільки продумані були блокноти для конспекту, які щирі дівчата були присутні. Було відчуття, що була у колі однодумців. Загалом на воркшопі позначила собі цілі на новий рік, і деякі з них реалізувала, а деякі ще в процесі, але вже є рух уперед.  Було багато лайфхаків із категорії work&life balance, сподобалися всі, вони прості та робочі.  Як підсумок, можу сказати, що воркшоп однозначно рекомендую тим, хто хоче зібрати себе, визначити напрямок руху в житті, прибрати зайві варіанти, прислухатися до себе, знайти підтримку. Дякую тобі.

Неллі, коуч, QA team lead

Я передивилася торішній блокнот і була дуже здивована. Так, моя основна ціль не здійснилася, бо це було неможливо під час війни. Але на воркшопі ми планували своє життя по різнім сферам і в результаті сталося багато якісних змін. Війна стала таким собі пришвидшуючим фактором, якій допоміг мені зрозуміти, що завтра може і не настати й брати від життя те, що хочеш треба прямо зараз. А що саме я хочу від свого життя я вже знала завдяки Plan Your Life.

Взагалі під час війни плани стали моєю основною опорою. Я сіла за кермо, купила свою першу машину, кожен день волонтерила, розвинула свою духовну сферу. Так, іноді доводилося дуже швидко пристосовуватися до змін, але я знала, що все це мотивує мене на 10 з 10 і я продовжувала йти далі.

На тренінгу я взяла для себе головне: у всьому має бути система. І ось саме система і мої повне стали моєю суперсилою в ці темні часи. Вони давали мені енергію йти далі, бо я знала що моє життя в моїх руках і я можу робити вибір і діяти.

Наталія, fashion – ілюстраторка

Рік тому я була на воркшопі “Plan your 2022” у Олі, де в творчій і надихаючій атмосфері я вперше в житті зробила письмовий і чіткий план на рік.

Якщо хочете розсмішити Бога, розкажіть йому про свої плани,- подумала я 24 лютого.

Минув рік, я дістаю цей блокнот і усвідомлюю, що всі мої плани здійснилися. Тобто, все, що я планувала – я реалізувала, попри війну, блекаути, ракети над головою, біль і відчай.

Десь у травні до мене прийшло усвідомлення, що життя не можна відкладати, а можна тільки жити. І десь між життям в моменті тут і зараз, та глобальним плануванням, я і живу.

Всі мої плани реалізувались, бо Я САМА ТАК ЗАХОТІЛА, не зважаючи ні на що. Деякі плани, реалізувалися, як magic – просто самі прийшли до мене, і я просто їм сказала “так”.

Деякі плани я втілювала поступово, просто обираючи “зробити це”.

Так, вони не були супер грандіозними, я не планувала підкорювати Еверест. Але вони були мої, важливі для мене.

І я прийняла рішення втілити їх у життя.

Просто жити життя. Робити те, що хочеш і чого прагнеш, робити завзято, бо немає в нас іншого часу, як ЗАРАЗ.

Однозначно, буду планувати рік наступний, бо це дає стимул та віру в майбутнє. Це дає сигнал мені всередині, що робити, за що триматися, як жити. Якісь чіткі кроки і дії.

Звісно, вони корегуються життям, але глобально – все в МОЇХ РУКАХ.

Ольга, психолог

Я іноді дістаю робочий зошит воршопу і щомісяця рефлексую ці питання: 

 • Чим задоволена?
 • Я б додала? Що б змінила?
 • Кому вдячна?

Ці питання зі мною завжди, також ідеї з воркшопу Plan Your 2021 допомогли мені, коли писала аудіокурс по Рефлексії про програми  Inside Timer. 

Рекомендую йти на воркшоп  у будь-якому випадку. Це чудовий спосіб повернутися в минуле, щоб винести з нього силу та уроки. Що в майбутньому дозволить стати кращою і щасливішою.

Готові почати жити своє життя і йти за своїми цілями?