
індивідуальна програма
ХТО ТИ? КУДИ ЙДЕШ? НАВІЩО?
три індивідуальні коуч-сесії для жінок у точці змін
Коли зовні життя триває, ти працюєш, робиш багато, тримаєш відповідальність, приймаєш рішення, але всередині ніби стало занадто багато шуму.
Багато думок. Напруга.
Складно зрозуміти: чого я хочу зараз? куди рухаюсь? що для мене справді важливо?
І навіть коли все ніби “нормально” — немає відчуття внутрішньої ясності.
Саме для таких моментів я створила цю програму.
Це простір, де ти повертаєш контакт із собою.
Без поспіху. Без тиску.
Через три індивідуальні зустрічі допоможу тобі:
✔ повернути ясність у важливих рішеннях
✔ зрозуміти свій напрямок
✔ відчути внутрішню опору
✔ перейти з хаосу в конкретні дії
✔ повернути більше енергії і спокою
Ця програма для тебе, якщо зараз:
— багато внутрішнього шуму
— важко визначитись із наступним кроком
— відчуваєш втому і втратила контакт із собою
— думаєш про зміни
— хочеш рухатись далі, але без боротьби з собою
Що на тебе чекає:
Коуч-сесія #1
60-90 хвилин
Де ти зараз і куди хочеш прийти.
Досліджуємо:
• твої цінності
• сильні сторони
• те, що тебе наповнює і драйвить
Ти підеш із питаннями й практиками, які повертають контакт із собою.
Коуч-сесія #2
60 хвилин
Формуємо твій особистий вектор:
• що для тебе справді важливо
• які цілі твої, а не нав’язані
• які ключові дії ведуть до цілі + як діяти системно, без самосаботажу
Після цієї сесії в тебе є план дій і внутрішня ясність.
Коуч-сесія #3
60 хвилин
Аналіз результатів, викликів і інсайтів.
Працюємо зі станом:
• енергія • спокій • віра в себе • впевненість у своєму шляху
І обов’язково фіксуємо твої перемоги.
Формат:
- три коуч-сесії онлайн
- Telegram-підтримка між зустрічами
- 2–6 місяців у твоєму темпі
Інвестиція: 135 EUR
Це не про “стати кращою”.
Це про повернутись до себе. І вже з цього стану будувати життя та справу.

Готова повернути собі ясність, опору і відчуття «я знаю, куди йду»?
Крок 1. Оплати участь у програмі
Крок 2. Забронюй першу зустріч
Крок 3. Подумай: який результат участі в цій програмі для тебе буде найкращим?
Кожна сесія – це півтори години якісного спілкування, без води, завжди в точку, за межами твоєї зони комфорту.
Це можливість осмислити, викласти на папір і взагалі усвідомити свої цінності.
Робота з Олею вивела мене в набагато глибші виміри і дала зрозуміти чому точка Б вимальовується невірна, бо по суті, вона драйвиться уявленням інших, а не моїми бажаннями (aka дитяча позиція).
Для мене робота в програмі Хто ти? Куди йдеш? Навіщо? стала поштовхом до глибинних змін мислення, і як результат, нових дій.
Щиро раджу кожній, хто прагне жити СВОЄ справжнє життя.
Я познайомилася та працювала з Олею в момент, коли опинилася на роздоріжжі, чи продовжувати працювати в компанії, чи все ж довіритися відчуттям, що це не те місце, де я маю бути й змінити ракурс. Робота з Олею стала тим маяком, що направив мене прислухатися до себе, поставити правильні питання, чесно відповісти й краще зрозуміти, куди рухатися. Тож завдяки цьому зараз я працюю в компанії та з людьми, що абсолютно відповідають моїм цінностям і бажанням)
Мала трохи турбулентний етап у професійному житті. Звернулася до Олі, щоб розібратися куди і як краще рухатись. У мене було дві сесії, які допомогли поставити собі потрібні питання та отримати на них відповіді. Я викристалізувала свої цінності та сильні сторони, зрозуміла що до чого. І тепер рухаюсь далі маючи багато опорних точок.
Дякую Олі за підтримку та світло, яке вона несе!
Коли я прочитала програму курсу і особливо для кого цей курс – кожне речення було про мене, тому я і вирішили піти у цей досвід.
Здавалося, що ми розбираємо і обговорюємо такі прості всім відомі речі, але з твоєю подачею вийшло якось прокинутись і відчути їх на собі. Головне “відкриття” для мене було, що призначення це не конкретна посада/діяльність (що?), а це стан ( як?). Потім від когось почула такий вислів – “Як ти робиш це – так ти робиш все” і програма дала саме це усвідомлення. Будь-що робити через любов, хай то смачний і поживний сніданок собі, філіжанка кави для подруги чи таск на роботі.
Олю, хочу подякувати тебе за нашу працю по програмі ХТО ТИ? КУДИ ЙДЕШ? НАВІЩО?
Це дало мені, по-перше, почуття впевненості у напрямку яким я рухаюсь.
По-друге, я змогла взагалі цей напрямок визначити. Як наслідок заспокоїтись і кожен день робити маленькі крочки системно. Якщо б я зараз зустріла людину у стані, в якому я була півроку тому, я б стовідсотково перше що порекомендувала – йти на твою програму ХТО ТИ? КУДИ ЙДЕШ? НАВІЩО? та у клуб Zadovolena.
Дякую тобі, що була зі мною цей час і до зустрічі!
Був момент у професійній сфері, коли я відчула, що незадоволена результатами своєї діяльності.
Тож я звернулася за допомогою до Олi – обрала індивідуальну програму Хто ти? Куди йдеш? Навiщо?
Коуч-сесії з Ольгою допомогли сфокусуватися на важливих задачах, які було самостійно важко визначити в потоці справ і турбот.
Ми визначили пріоритети у розвитку себе як професiонала, створили план дій і це було величезним імпульсом, кроки до мети стали більш впевненими, розуміння завдань – ясніше.
Не знаю, скільки б ще часу витратила б я самотужки на те, щоб досягти таких результатів. Співпраця з Ольгою була дуже екологічною і ефективною для мене.
Техніки та інструменти, якими дiлиться Оля в своїй програмi менi допомагають діяти і доводити справу до результату.
Якщо ти хочеш тримати зв'язок зі мною — ось в цьому телеграм-каналі ділюся досвідом, практиками, які допомагають повернути стан сили, ясність, внутрішню опору, з яких з’являються рішення, дії і ріст.
Підписатися на канал